Další zprávy

vanocni-noviny-ikona.jpg

Vánoční noviny

Soubor ke stažení Vánoční noviny
ambulantni-pacienti-ikona.jpg

Benešovská nemocnice je opět nejlepší v kraji

Titul „Nejlepší nemocnice Středočeského kraje“ získala za rok 2018 Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., a to již po několikáté. Nejlépe ji v celostátním průzkumu ohodnotili jak hospitalizovaní, tak i ambulantní pacienti.

asfalt-1-ikona.jpg

Zaměstnanci i pacienti lépe zaparkují

Nová odstavná plocha pro desítky automobilů vznikla v areálu Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., a to za patologií. Sloužit bude primárně pro zaměstnance, tím se uvolní místa pro klienty nemocnice na hlavním parkovišti pod lékárnou.

rentgen-8-ikona.jpg

Nemocnice má nové moderní rentgeny

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s., Nemocnice Středočeského kraje slavnostně otevřela 4. prosince 2018 zrekonstruované oddělení RTG – skiagrafie. Nové rentgeny jsou především kvalitnější a urychlí provoz na tomto velmi vytíženém oddělení.

poruchy-polykani-ikona.jpg

Lékaři vyšetřili lidi, kterým sousta těžko spadají do žaludku

Oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov se poprvé zapojilo do 8. Světového dne polykání vyhlášeným Evropskou společností pro poruchy polykání. Do ambulance se přišlo nechat vyšetřit 12. prosince několik zájemců.

Darci-krve-ikona.jpg

Darují krev, protože chtějí pomáhat

V benešovské Nemocnici Rudolfa a Stefanie se sešli 6. prosince lidé, kteří chodí pravidelně darovat krev, a za svou pomoc byli oceněni plaketami Prof. MUDr. Jana Janského. Na slavnostní předávání bylo pozváno 80 dárců, ocenění si osobně převzalo 34 z nich - stříbrnou medaili dostalo 17 dárců, zlatou 16 a jeden dárce byl oceněn zlatým křížem.

Tiskova-zprava_5.jpg

CELOSVĚTOVÝ DEN STOP DEKUBITŮM V NEMOCNICI RUDOLFA A STEFANIE, a.s.

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov a. s. již počtvrté připojila k podpoře Světového dne STOP dekubitům, kterým byl v letošním roce 2018 vyhlášen 15. listopad.

Tiskova-zprava_4.jpg

Žáci si vybírají studium, chtějí pracovat také v nemocnici

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov a.s. se představila 14. listopadu 2018 na akci „Přehlídka středních škol a zaměstnavatelů okresu Benešov“ pořádané v KC Karlov v Benešově Úřadem práce. Nejvíce mladých návštěvníků zdravotnického stánku by si přálo pracovat s dětmi a pomáhat lidem.

luzko-ikona.jpg

Maminky rodí na „sluníčku“

Benešovská nemocnice Rudolfa a Stefanie a.s. pořídila rodičkám nové pohodlné porodní lůžko. Je třetím moderním lůžkem v porodních boxech, které se otevřely po rozsáhlé rekonstrukci letos v dubnu. Poskytují především komfort pro maminku i miminko.

Tiskova-zprava_3.jpg

STOP DEKUBITŮM

 U příležitosti Světového dne STOP dekubitům, ke kterému se opět připojí i benešovská nemocnice, se ve čtvrtek 15. listopadu uskuteční informační akce pro pečující osoby a laickou veřejnost zaměřená na problematiku dekubitů.

kolaz_celkova-ikona.jpg

Nemocnice Benešov je jedničkou v zaměstnávání zdravotně postižených

 Benešovská Nemocnice Rudolfa a Stefanie bodovala v soutěži „Stejná šance - Zaměstnavatel 2018“. 

imoove-1-ikona.jpg

Nový „brouk“ posílí váš svalový korzet

 Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově zakoupila díky dotaci Středočeského kraje špičkový přístroj do tělocvičny rehabilitačního oddělení. Francouzský „Imoove“ pomůže pacientům po operacích, ale i náročným sportovcům. Je perfektním nástrojem na cvičení rovnováhy a posílení středu těla.

Tiskova-zprava.jpg

Zřítilo se letadlo, nemocnice ošetřila 15 zraněných. Naštěstí jen cvičně

 Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově se v úterý 25. září zúčastnila taktického cvičení složek integrovaného záchranného systému.

40898963_2222723351102145_9089690565586452480_n.jpg

Lidé chtěli zjistit, proč se zadýchavají

Plicní ambulanci Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově navštívili v rámci dne otevřených dveří ve čtvrtek 13. září lidé, kteří mají problémy s dýcháním.
DSC_0818.jpg

Benešovští florbalisté darovali litry krve

Několik členů benešovského florbalového týmu 11. září 2018 darovalo krev v Nemocnici Rudolfa a Stefanie v Benešově. Chtějí tím inspirovat i ostatní a vytvořit z akce tradici.
PLICNI-FIBROZA-nahled.jpg

Den otevřených dveří plicní ambulance

Zveme všechny zájemce na Den otevřených dveří plicní ambulance dne 13. září 2018 od 7:00 do 15:00.
DSC_0688.jpg

Dárci byli vyznamenáni medailemi Janského

Ve středu 27. června 2018 u příležitosti Světového dne dárců krve, se uskutečnilo na půdě Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov a.s. slavnostní udělování medailí prof. MUDr. Jana Janského bezpříspěvkovým dárcům krve.
DSC_0604.jpg

Nemocniční festival opět pomáhal

OPEN DOOR HOSPITAL and Ferdinand fest 2018 je opravdu „Festival, který pomáhá“. V sobotu 23. června 2018 se přišli návštěvníci do areálu benešovského pivovaru Ferdinand nejen pobavit, ale i zároveň udělat něco pro dobrou věc.
cesko20ste20IN_jpg.jpg

Týden čtení dětem

Projekt Celé Česko čte dětem odstartoval v roce 2006 v Ostravě a postupně se rozrostl v rámci celé České republiky. Naše nemocnice se k tomuto projektu připojila již po několikáté a to dne 8. června 2018.
OPEN-DOOR-HOSPITAL-FEST-button.jpg

Benefiční festival 2018

Soubor ke stažení Plakát ODHF
pisi-o-nas_8.jpg

Píší o nás...

Benešovští hokejisté s manželkami darovali krevZde
lvi-ikona-web.jpg

Daruj krev jako lev

Hokejisté z HC Lev Benešov opět přišli ve čtvrtek 17. května 2018 na transfuzní a hematologické oddělení, aby podpořili benešovskou nemocnici dobrovolným dárcovstvím krve.
pisi-o-nas_7.jpg

Píší o nás ...

Soubor ke stažení Rozhovor s MUDr. Romanem Mrvou
DSC_0532.jpg

Benešovská nemocnice otevřela lůžkové oddělení následné péče

Slavnostní otevření lůžkového oddělení následné rehabilitační péče Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a. s., nemocnice Středočeského kraje proběhlo dne 25. 4. 2018 za přítomnosti krajského radního pro oblast zdravotnictví a bezpečnosti, JUDr. Roberta Bezděka, CSc.
DSC_0475.jpg

Benešovská nemocnice otevírá multioborovou jednotku intenzivní péče

Dne 25. 4. 2018 Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s. za přítomnosti krajského radního pro oblast zdravotnictví a bezpečnosti, JUDr. Roberta Bezděka, CSc. otevřela brány multioborové JIP.

pisi-o-nas_5.jpg

Píší o nás ...

Porod mají jako doma. Zde
Porodni-boxy-II.jpg

Nové porodní boxy přivítaly první miminka.

Prvním miminkem v nových porodních boxech se stal malý Davídek, který se narodil v pátek 13. 4. 2018.
pisi-o-nas_4.jpg

Píší o nás ...

Benešovská porodnice se po 16 letech změnila. Zde
pisi-o-nas_3.jpg

Řekli o nás ...

Soubor ke stažení down_2931.mp3
Celkem 879 článků
články: [1-30] [31-60] [61-90] [91-120] [121-150] další záznamy
Dolní navigace