Czech Stability Award

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov a.s., nemocnice Středočeského kraje získala v roce 2015 nejvyšší stupeň uznávaného ocenění CZECH Stability Award, které vyhlašuje společnost Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100.

Výsledky hodnocení jednotlivých společností jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii „Nejstabilnější firma roku“. Benešovská nemocnice získala certifikaci AAA – „Excelentní“, což ji řadí mezi 2,5 procenta nejúspěšnějších firem v celé České republice.

Ocenění formou tohoto certifikátu deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo vlastnické struktuře, což jsou nedílné součásti samotného hodnocení CZECH Stability Award. Metodika hodnotícího modelu je založena na exaktní statistické analýze a principech data miningu. Skóringový model CZECH Stability Award vychází z mezinárodních zkušeností centrálního skóringového týmu Bisnode. Firmy získávají hodnocení na desetistupňové škále, kde nejvyšší tři hodnocení jsou AAA, AA a A, zatímco nejnižší hodnocení D upozorňuje na hrozící úpadek firmy.

czech stab 1

czech stab 2

Dolní navigace